اپوکسی کفپوش هزار رنگ!

این کفپوش جز رنگ‌های صنعتی بر پایه رزین اپوکسی بوده که از ترکیب مستقیم رزین‌های اپوکسی و هاردنر سخت کننده پلی امین بدست آمده و با توجه به خاصیت بدون حلالی دارای خواص پلیمری ثابت می‌باشد. این نوع کفپوش باتنوع رنگی بسیار بالا، دارای ماندگاری و عمر بسیار طولانی، مقاومت مکانیکی و شیمیایی بسیار بالا می‌باشد.
این نوع کفپوش در مکان‌هایی که مقاومت نیروی مکانیکی و سایش زیاد و عدم تولید گرد و غبار، عدم نفوذپذیری مواد شیمیایی، اسیدی و سطوحی که به لحاظ بهداشتی و ضدعفونی حائز اهمیت می‌باشد توصیه می‌گردد.
اجرای کفپوش‌های اپوکسی در پارکینگ‌های طبقاتی، صنایع دارویی، بهداشتی، غذایی، اتاق‌های تمیز، صنایع بسته بندی، نیروگاهی، پتروشیمی و گاز، کارخانجات و صنایع تولیدی سردخانه‌ها، بیمارستان‌ها و …. توصیه می‌شود.

چرا کفپوش اپوکسی را انتخاب کنیم؟

کفپوش ایمن، مقاوم، بدون درز و سازگار با محیط زیست

کفپوش اپوکسی به علت چسبندگی بسیار بالا به سطوح بتنی، مقاومت شیمیایی و مکانیکی بسیار بالا، عمر بالا و ظاهری زیبا و هم چنین سازگاری با محیط زیست بسیار مورد توجه است. این کفپوش در برابر نفوذ آب، اسید و بازها و همچنین حریق مقاوم است. بنا به دلایل مذکور این نوع کفپوش در سالن‌های ورزشی، کارخانجات صنعتی، بیمارستان‌ها و همچنین در صنایع غذایی و داروسازی بسیار کاربرد دارد.

پروژه های اخیر …