میکروسمنت پوششی ماوراء تصور ….

میکروسمنت که…..

چرا میکروسمنت را برای  انتخاب کنیم؟

میکروسمنت ، منحصر به قرد و مختص خواص پسندان

گروه صنعتی بتن خلاق مطابق با دیدگاه شما، تصورات شما را به واقعیت تبدیل می کند. با ارسال اطلاعات و بازدید میدانی از محل پروژه ، مشاورین ما زیباترین طرح و رنگ دلخواه را که با محوطه سازی شما کاملا هماهنگی خواهد داشت، پیشنهاد خواهند داد. تنوع طرح و رنگ بتن دکوراتیو، ویژگی منحصر به فرد این محصول است که سبب می شود معماران، ایده آل ترین را برای محوطه سازی خود برگزینند.

سطحی یکپارچه مناسب برای پیاده روها، پارک های بازی معابر عمومی هتل ها و مراکز خرید

سطحی یکپارچه، در قیاس با سنگ، ویژگی دیگری از این محصول است که سبب می شود به جهت یکپارچگی و نداشتن بندکشی در برابر سرما بسیار مقاوم باشد و از سوی دیگر مانع از رشد هرگونه علف هرز از زمین گردد. لذا بهترین گزینه جهت محوطه سازی جاده ها،معابر عمومی، مسیرهای دوچرخه سواری، زمین های بازی، مراکز تفریحی و تجاری و هتل ها می باشد.

مستحکم و پایدار در برابر بار ترافیکی با پوشش پولادین ضدسایش

شاید در فضاهایی با بار ترافیکی بالا، همانند رمپ ها و پارکینگ ها که اجرای کفپوش بتنی ضرورت دارد،طراحی و رنگ بندی نیز مورد توجه باشد. کفپوش بتن استمپی با طرح و رنگ های متنوع دلخواه شما، علاوه براینکه ظاهری دکوراتیو نسبت به بتن خام برای محوطه شما خلق می کند،به سبب وجود لایه رنگی سخت کننده سطحی بسیار مقاوم و ضدسایش خواهد داشت.

کاتولوگ میکروسمنت MicroCement

فواید میکروسمنت کوتینگ

بتن درجا با سطحی یکپارچه و بدون درز

تلفیقی از طرح و رنگ های مختلف براساس سفارش کارفرمایان

سرعت اجرای بسیار بالا

مقاومت سایشی بالا و با دوام

نمونه ای از بافت های میکروسمنتی را ورق بزنید….